Нова генерація Mazda CX-5 «засвітилась» на тестах

Автор: Редакція | 10 Тра, 2021
Mazda CX-50 2023 року

Новий кросовер Mazda вперше помітили на тестах. Це може бути нове покоління кросовера CX-5 або зовсім новий задньопривідний CX-50.

Минулого року з’явились припущення, що Mazda не представлятиме жодної новинки до 2023 року, адже готує оновлену лінійку для входження бренду у преміальний сегмент.
Для цього, начебто мали розробити нову задньопривідну платформу, яку в подальшому могли використати для створення великого седану із рядним шестициліндровим двигуном.

Паралельно звучали чутки, що готується новий більший кросовер CX-50, який теж був би розроблений на новій платформі та мав задній привід.

Й лише тепер в об’єктиви шпигунів потрапив кросовер, який може бути кросовером CX-5 третього покоління або новим великим кросовером CX-50.

Кросовер «засвітили» у Каліфорнії й вочевидь модель тестується для північноамериканського ринку. Проте це не означає, що цей кросовер не з’явиться в Європі чи в Україні.

Помітно, що кросовер на тестах має вужчу головну оптику, а задні стійки стали більшими. Злегка змінилися й загальні пропорції автомобіля.
Автори відео не зійшлися на думці яка саме версія зображена на «шпигунських» фотографіях, але припустили, що японський автовиробник може оснастити новинку не лише рядною «шісткою», але й гібридною установкою.

Тим не менш, новий кросовер (CX-5 або ж CX-50) точно не варто чекати цьогоріч, а якщо він й дебютує наступного року, то точно буде в ранзі моделі 2023 року. А отже Mazda виконає свою обіцянку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mazda CX-50 2023 року:
Фотограф: TFlcar.com
Фотограф: TFlcar.com
Фотограф: TFlcar.com
Фотограф: TFlcar.com

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest