Кросовер Mazda CX-3 вилучений із продажу в Британії

Автор: Роман Галімон | 03 Січ, 2020

Компактний кросовер Mazda CX-3 вилучений із прайс-листів у Великій Британії на 2020 рік, проте незабаром може повернутися з новими двигунами.

Конкурента Nissan Juke зняли з продажів у Великій Британії і тепер міні-кросовер доступний у дилерів для придбання лише в обмеженій кількості. Цікаво, що це збігається з представленням більшого CX-30.

 Читайте також:

Тим не менш, представник Mazda у Британії заявив виданню Autocar, що це рішення «на даний момент тимчасове, а не назавжди», тобто існує можливість повернення CX-3 на ринок пізніше цього року з оновленнями, включаючи ефективніші м’які гібридні двигуни.

Цікаво, що кросовер базується на тій же платформі, що й Mazda 2, на відміну від Mazda 3 та CX-30. CX-3 був представлений у 2015 році, та отримав «фейсліфітінг» у 2018 році, що принесло лише незначні оновлення.

Нещодавно Mazda оновила лінійку «двійки» м’якими гібридними двигунами, однак CX-3 ще не отримав жодних переваг від цього, тому поки негативно впливає на середні викиди CO2 у загальній кількості вироблених машин бренду за рік.

Проте поява одразу двох моделей (CX-30 та CX-3) зможе похитнути й без того слабкі продажі Mazda у Великій Британії.

 

Галерея Mazda CX-3 2019 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest