Кросовер Mazda CX-30 став повністю електричним у Китаї

Автор: Редакція | 28 Вер, 2021
Mazda CX-30 EV

Повністю електрична версія компактного кросовера Mazda CX-30 надійшла до китайських дилерів.

У квітні в рамках Шанхайського автосалону 2021 року була представлена нова версія Mazda CX-30 EV. Як зазначалось, це повністю електрична версія стала частиною «електричної експансії» виробника на ринок Китаю.

Тепер новий CX-30 EV надійшов в салони китайських дилерів й все готово для поставок приватним клієнтам.
Перетворення CX-30 на електричний автомобіль стало можливим навіть без зміни платформи. Завдяки цьому, Mazda змогла запропонувати конкурентну ціну.

Комплектація Mazda CX-30 EV

Mazda CX-30 EV

Фактично, ззовні відмінності електричної CX-30 від аналогу із ДВЗ мінімальні. Змінився хіба що кліренс, адже всередину довелось сховати акумуляторну батарею трохи нижче підлоги салону.

Всередині інтер’єр виглядає теж практично ідентичним, однак прилади були змінені відповідно до силового агрегату. Те саме сталося з інформаційно-розважальною системою.

Mazda CX-30 EV

Новинка оснащена акумулятором ємністю 61,1 кВт-год, який живить двигун потужністю 160 кВт (218 к.с.) з максимальним крутним моментом 300 Нм. Проте кросоверу надається привід лише на передню вісь.

Виробник задекларував дальність пробігу на одному заряді в 450 кілометрів (відповідно до циклу омологації на території Китаю).

Mazda CX-30 EV

Й така автономність виглядає значно кращою за показники електричного кросовера Mazda MX-30, який буде поки єдиним електрокаром виробника в Європі. MX-30 пропонує максимальний пробіг 200 км у циклі WLTP.

До того ж, ціни на Mazda MX-30 стартують в Європі від 34 490 євро, а електричний CX-30 коштуватиме в Китаї від 21 115 євро. При цьому, одним із головних конкурентів для новинки вбачається теж електричний Lexus UX 300e.

В Україні з минулого року продається звичайний кросовер CX-30, про тест-драйв якого можна прочитати в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Mazda CX-30 EV:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest