Mazda представила віртуальний роторний концепт

Автор: Редакція | 19 Бер, 2020

Японська компанія Mazda повернула роторний концепт до життя, але поки лише у віртуальну реальність.

Кілька місяців у Mazda натякали на появу новітнього концепт-кару зі спортивним характером, проте тепер з’ясувалося, що мова йшла про прототип для популярного симулятора Gran Turismo Sport.

Новинка під назвою Mazda RX-Vision GT3 Concept, доступ до якої відкриють разом з оновленням гри 25 травня, виглядає трохи реалістичнішим за ескізи, які були у листопаді минулого року.

Купе отримало звичного розміру колісні диски з гумою Michelin, традиційніший силует із розвиненою капсулою салону і спадаючою лінією капота. Крім того, для спорткара створили карбоновий аеродинамічний пакет із значним фіксованим антикрилом.

Створено віртуальний спорткар під керівництвом шеф-стиліста компанії Ікуо Маеда, у творчій біографії якого значаться, наприклад, гучний концепт RX-Vision і остання серійна модель марки із роторним двигуном – купе RX-8.

Цікаво, що вихлипні труби нового спорткара виведені відразу за передніми колесами. У Mazda не стали поширюватися на тему силового агрегату, передбаченого для RX-Vision GT3, уточнивши лише його роторну природу. За припущеннями, на віртуальних треках концепт буде реалізовувати 560 к.с..

У подальшому можна очікувати, що партнерство Mazda та студії Polyphony Digital виведе на віртуальні траси й інші моделі японської марки.

Раніше стало відомо, що Mazda вирішила відродити розкішний бренд Eunos та сконцентруватись на підготовці преміум-новинки.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda RX-Vision:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest