Mazda2 дебютувала в Європі на базі Toyota Yaris Hybrid

Автор: Редакція | 06 Гру, 2021
Mazda2 2022 року

Mazda вирішила скористатись перевіреним рецептом: Toyota Yaris Hybrid просто переробили в Mazda2.

Припущення про те, що новий хетчбек Toyota Yaris перетворять в Європі на Mazda2 з’явились ще у жовтні. Тепер все підтвердилось офіційно: Yaris змінив логотипи на Mazda й дозволить виробникам сконцентруватись на інших моделях.

Крім іншого, такий хід дозволяє Mazda запустити свій перший повноцінний гібрид у Європі, який приєднається до інших м’яких гібридних автомобілів та PHEV, запланованих до 2023 року.

Під капотом

Mazda2 2022 року

Самозарядний субкомпактний хетчбек запускається в електричному режимі завдяки акумуляторній батареї, яка живить електродвигун, котрий виробляє 79 кінських сил (59 кіловат).

Електромотор працює разом з атмосферним трициліндровим бензиновим двигуном об’ємом 1,5 літра і потужністю 91 к.с. (68 кВт). Завдяки об’єднаній потужності, Mazda2 2022 року видає 114 к.с. (85 кВт), що цілком достатньо для міського хетчбека.

Електрифікований агрегат допомагає хетчу B-сегмента розігнатися до 100 км/год з місця за 9,7 секунди і досягти максимальної швидкості 175 км/год.
Залежно від розміру коліс (15 або 16 дюймів), гібридна Mazda2 споживатиме всього 3,8 літра на 100 км у комбінованому циклі WLTP і викидати всього 87 г/км у найекономічнішій конфігурації.

Оскільки автомобіль заряджається сам, гібридна трансмісія автомобіля виконує всю роботу та розподіляє потужність, щоб створити ідеальний баланс між ефективністю використання палива та продуктивністю.

Комплектації та старт продажів

Mazda2 2022 року

Mazda продаватиме свій Yaris у трьох комплектацій: Hybrid Pure, Hybrid Agile та Hybrid Select. Багажник у 286 літрів та колісна база у 2560 мм ідентичні аналогічним у Yaris. Подібно до автомобіля-донора Toyota, нова Mazda2 має п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP.

Модель надійде в продаж у Європі навесні 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda2 2022 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest