Toyota Yaris продаватиметься під брендом Mazda

Автор: Редакція | 05 Жов, 2021
Toyota Yaris Mazda2

Нове покоління Mazda2 отримає спільну платформу із хетчбеком Toyota Yaris. Це тимчасова чи постійна заміна?

Припущення про перехід Mazda2 на платформу Toyota Yaris ходили вже давно, адже автовиробники останнім часом об’єднуються заради економії у розробці «звичних» моделей, аби сконцентруватися на електрифікації.
Крім того, отримання «Маздою» технологій Toyota Yaris, дозволить перенести на Mazda2 гібридні технології, необхідні для кращих продажів у Європі та поліпшенні середніх показників викидів СО2 від проданої кількості машин.

Тепер чутки вже набули реальності, адже серед білого дня «Яріс» із закамуфльованим логотипом Mazda потрапив у об’єктиви «фотошпигунів».

До речі, це не перший подібний досвід для Toyota. Минулого року було представлено кросовер Suzuki Across на базі Toyota RAV4, а універсал Toyota Corolla перетворили на Suzuki Swace.

Чому Toyota Yaris стане Mazda2?

Toyota Yaris Mazda2
Toyota Yaris із лого Mazda. Фото: Motor.es

Деякий час тому в рамках презентації фінансових результатів компанія Mazda заявила, що вдасться до такого типу альянсу, щоб збільшити свою пропозицію продуктів.

Найпростіший спосіб збільшити асортимент моделей без виділення великих ресурсів – це, в основному, об’єднання із іншим брендом. Логотипи та деякі інші дрібні деталі  легко можуть бути змінені. Але по суті, у цьому випадку під Mazda2 ховатиметься той самий Toyota Yaris.
«Нова модель» Mazda вироблятиметься на тих же підприємствах, де Toyota виробляє свій автомобіль-бестселер. До речі, це відбувається у Франції.

Й, звісно, клієнти Mazda отримають можливість придбати гібридний автомобіль (HEV), що безсумнівно підвищить рейтинг Mazda на європейській території.

Нове покоління Mazda2

Toyota Yaris Mazda2
Toyota Yaris із лого Mazda. Фото: Motor.es

Найкраща новина полягає в тому, що модель Mazda2 залишиться на ринку. І це не погано в епоху, коли багато міських хетчбеків просто зникають.

На разі виробник продає четверте поколінню моделі, яке до речі отримало оновлення цього року.

Тим не менш, у штаб -квартирі Mazda вже триває підготовка до старту проекту абсолютно нового п’ятого покоління, яке зі зрозумілих причин має вийти на новий технічний рівень зі ставкою на електрифікацію за допомогою легкої гібридної технології (MHEV) японської фірми.

Однак, як тільки нова Mazda2 буде презентована, з’явиться одне важливе питання: чи продаватиметься вона в Європі поряд з «Mazda Yaris»?

Й тут конкретної відповіді немає.
Цілком зрозуміло, що норми стосовно викидів, встановлені Європейським Союзом, стають все більш вимогливими, і виробники повинні вдаватися до такого типу альянсу, аби зменшити середні викиди у своєму проданому автопарку.

Час покаже, чи Toyota Yaris, перероблена у Mazda, – це тимчасовий захід для ухилення від штрафів ЄС за надмірні викиди СО2, або, навпаки, цей автомобіль зіграє провідну роль у модельній лінійці марки з Хіросіми.

До речі, нещодавно Mazda оновила кросовер CX-5 для 2022 року, а також «анонсувала» повністю новий CX-5 із заднім приводом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Toyota Yaris Mazda2:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest