Toyota RAV4 перетворили на кросовер Suzuki Across

Автор: Редакція | 02 Лип, 2020
Suzuki Across PHEV

Гібридний кросовер Toyota RAV4 фактично перетворився на топовий позашляховик у модельній лінійці Suzuki у Європі.

Це вже не перша співпраця двох брендів: минулого року, наприклад, обмін дизайнерськими та технічними рішеннями стосувався бюджетного компактного кросовера для Індії.

Тепер новинка має стати найдорожчою пропозицією бренду Suzuki в країнах Європи. Позашляховик, який отримав назву Across, анонсований лише з однією силовою установкою – гібридний модуль, яким Toyota оснащує RAV4 Prime, топову версію свого кросовера.
Гібридний агрегат складається з 2,5-літрового бензинового атмосферного двигуна та двох електромоторів на передній та задній осях, а також 18,1-кіловатної батареї, інтегрованої в панелі підлоги. Сукупна потужність всіх двигунів – 306 к.с., і RAV4 з цією силовою установкою здатний прискоритися до 100 км/год за 6 секунд. Детальні характеристики Suzuki Across поки не оприлюднені.

Про новинку лише відомо, що без підтримки бензинового мотора вона проїде до 75 км, хоча той же показник для RAV4 може досягати й 95 км. Оголошено й максимальна швидкість Suzuki Across – вона обмежена на позначці в 180 км/год.

Розподіл крутного моменту між осями може варіюватися в діапазоні від 100:0 до 20:80, а ще кросоверу пообіцяли «позашляховий» їздовий режим Trail Mode. При його активації електроніка пригальмовує прокрутку коліс, перенаправляючи тягу на ті, що мають зчеплення з поверхнею.
Suzuki Across в цілому запозичує оформлення кузова й салону у Toyota RAV4, за винятком логотипів, хоча їхні «обличчя» будуть відрізнятися помітно. Для дизайну передньої частини Across використані не тільки автентична решітка радіатора, але й компоненти кросовера Toyota Wildlander: він теж базується на RAV4, але в Європі не продається.

На європейський ринок потенційний флагман Suzuki повинен вийти у вересні нинішнього року, а виробляти його будуть на потужностях Toyota.

До речі, наша редакція тестувала гібридну версію Toyota RAV4 й про детальний про детальний огляд можна прочитати тут.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Suzuki Across PHEV:
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest