Mazda оновила кросовер CX-5 для 2022 року

Автор: Редакція | 14 Вер, 2021
Mazda CX-5 2022 року

Mazda представила оновлений кросовер CX-5 для модельного 2022 року. Проте поки для Північної Америки.

Нова Mazda CX-5 2022 року нещодавно «засвітилась» в Китаї, коли Міністерство промисловості та інформаційних технологій (MIIT) опублікувало зображення локальної версії в рамках процесу омологації кросовера.
Тепер вже північноамериканська версія була офіційно представлена й показала еволюційні зміни в дизайні, які не так легко помітити на перший погляд.

Mazda CX-5 2022 року

Mazda CX-5 2022 року

 

Якщо придивитись уважніше, то можна побачити, що кожна група фар та задніх ліхтарів тепер вміщує пару прямокутних світлодіодних ліхтарів.

Також дизайнери змінили передню решітку, надавши їй 3D-текстуру, яка замінить сітчастий дизайн CX-5 2021 року.

При цьому комплектації, оснащені двигуном із турбонаддувом, можуть оснащуватись додатковими опціями, аби відокремити їх від атмосферних CX-5. Зовні це глянцеві чорні оздоблення разом із червоними акцентами та простроченням у салоні.
Топова для Північної Америки версія 2.5 Turbo Signature отримала колісні арки у кольорі кузова та легкосплавні диски, оброблені сріблом. Всередині така Mazda матиме натуральну деревину та шкіру Nappa, аби підняти статус кросовера CX-5 до рівня люксового. Крім цього, такій версії встановлюється налаштування приводу під назвою Mi-Drive та оновлені сидіння, які мають забезпечити більший комфорт.

Зміни всередині

Mazda CX-5 2022 року

Оновлений кросовер CX-5 отримав й змінену шестиступеневу автоматичну трансмісію, що забезпечує плавний розгін.

Крім того, «паркетнику» й перелаштували підвіску для кращого поглинення вібрацій та зменшення дорожнього шуму завдяки новій структурі управління демпфуванням та підвищенню жорсткості рами.

Ще одним важливим оновленням є повний привід, який стане стандартним для всіх моделей CX у Північній Америці: від субкомпактного CX-3 до флагманського CX-9.
Варто відзначити, що Mazda вже підтвердила, що наступне покоління CX-5 буде зовсім іншим транспортним засобом, яке перейде на нову платформу із заднім приводом і рядним шестициліндровим двигуном.

Поки незрозуміло, коли буде представлена нова модель, але враховуючи поточне оновлення, марка отримала деякий час для підготовки новинки. Спочатку нову модель очікували ще у 2023 році, але враховуючи підготовку рестайлінгової версії, дебют нової Mazda CX-5 відбудеться пізніше.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda CX-5 2022 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest