Mazda «анонсувала» CX-5 із заднім приводом

Автор: Редакція | 17 Вер, 2021
Mazda CX-5 2022 року

Кросовер Mazda CX-5 точно зазнає трансформацій найближчими роками й задній привід може стати лише частиною цих оновлень.

Після оновлення кросовера Mazda CX-5, японський виробник продовжує перебувати в новинній стрічці.

Крім того, що Mazda оголосила про оснащення CX-5 повним приводом вже в стандарті (щоправда лише для ринку Північної Америки) з 2022 року, тепер з’явились й інші припущення.
Так, австралійське видання Drive стверджує, що нове покоління позашляховика Mazda з’явиться вже наступного року та отримає платформу з приводом на задні колеса, що суттєво відрізняється від переднього приводу на сучасних моделях.

Припущення зроблені на основі слів генерального директора Mazda Australia Вінеша Бхінді, який, звісно, є достовірним джерелом.

Зокрема, Бхінді підтвердив, що перший із нових позашляховиків компанії очікується у 2022 році, але не згадував конкретної моделі. Drive припускає, що це буде CX-5 наступного покоління, або модель під назвою CX-50, про яку говорять ще з минулого року й прототип якої «засвітився» нещодавно.
CX-5 чи CX-50?

Mazda CX-5 2022 року

Цілком можливо, що плани Mazda стосовно Австралії відрізняються від планів у Північній Америці, хоча випускати оновлену модель та нове покоління цього ж року було б дуже дивним.

Проте, можливо, якщо CX-50 дійсно з’явиться, то виробник пропонуватиме його поряд із CX-5.

Вже неодноразово лунали думки, що Mazda прагне зробити крок у преміум-сегмент й саме для цього розробляє шасі із заднім приводом та новий шестициліндровий рядний двигун, які можна буде застосувати на новому седані Mazda6 та позашляховику нового покоління.
Деталі силового агрегату все ще залишаються в таємниці, але з поздовжнім розташуванням мотору під капотом, виробник зможе збільшити його об’єм (за припущеннями до 3-х літрів) й, звісно, використати гібридні технології.

Тим не менш, чи стане нове покоління CX-5 спортивнішим або преміальнішим можна буде дізнатись, швидше за все, лише наступного року.

До речі, прочитати про тест-драйв актуальної генерації кросовера можна в цьому матеріалі, або переглянути відеоогляд моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda CX-5 2022 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest