Mazda3 отримала оновлення та додаткову потужність

Автор: Редакція | 27 Лис, 2020
Mazda3 2021 року

Японський виробник представив оновлену модель Mazda3 із покращеними двигуном, підвіскою та круїз-контролем.

Mazda3 четвертого покоління була презентована фактично два роки тому в Лос-Анджелесі наприкінці листопада 2018-го. Проте тепер модель отримала оновлення, які поки презентовані для Японії.
Головне нововведення – помірно-гібридна силова установка e-SkyActiv X. Вона заснована на бензиновому двигуні з компресійним запалюванням палива, якому тепер допомагає синхронний 24-вольтний електромотор, що додає 6,5 к.с. і 61 Нм.

При цьому, дволітрову «четвірку» теж форсували з 180 к.с. і 224 Нм до 190 к.с. і 240 Нм відповідно. Збільшили й потужність 1,8-літрового дизеля SkyActiv-D – з 116 до 130 к.с., а разом й поліпшили його реакцію на педаль акселератора.

Крім перегляду моторної гами, інженери допрацювали підвіску Mazda3 для підвищення комфорту та точності управління. Паралельно й змінилися деякі характеристики адаптивного круїз-контролю, «автопілот» Cruising & Traffic Support тепер працює на вищих швидкостях.
В Україні нові хетчбек і седан Mazda3 дебютували минулого року, й хоча модель втратила одну комплектацію та вищезгаданий дизельний 1,8-літровий двигун, вона все ще доступна у двох варіантах із 1,5-літровим бензиновим двигуном та шестиступеневим автоматом.

До речі, влітку Mazda3 офіційно отримала найпотужнішу версію, а раніше Mazda показала гоночні версії Mazda3, MX-5 Miata та CX-5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda3 2021 року (Японія):
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest