Mazda3 отримає новий турбомотор?

Автор: Редакція | 26 Чер, 2020
Mazda3 TCR

Японський автовиробник Mazda натякнув на появу нового турботомора, який може опинитися у Mazda3 та зробить її конкурентом відомих спортивних хетчів.

Компанія опублікувала на YouTube і соцмережах загадковий відеоролик, в якому містяться, по суті, лише звук мотора і дата – 8 липня нинішнього року. Жодних інших деталей Mazda не повідомляє, відбуваючись в Twitter глибокодумними заявами, але, найімовірніше, мова йде про майбутній дебют Mazda3 з новим силовим агрегатом.
«Сила приходить до того, хто вміє чекати», – заявив виробник у соцмережах.

І всупереч очікуванням це не відродження хот-хетча з позначенням MPS: швидше за все, в Mazda вирішили випустити потужнішу й швидшу, але аж ніяк не більшу, спортивну версію «трійки». За попередніми даними, турбомотор встановлюватиметься на хетч й седан у супроводі системи повного приводу і виключно автоматичної коробки.

Стосовно самого двигуна, то його специфікації теж поки не оприлюднені. Імовірно, для Mazda3 адаптують 2,5-літровий агрегат, що розвиває близько 250 к.с. і 435 Нм крутного моменту – в деяких країнах він встановлюється, наприклад, на кросовер CX-5. Варто нагадати, що особливо «заряджена» версія у Mazda3 вже є, однак це трековий варіант для гоночної серії TCR.
Можливо, нова версія Mazda3 незважаючи на позбавлення її спортивного статусу все ж виявиться конкурентом таких хетбеків, як VW Golf GTI, Hyundai Veloster N і i30 N, а також майбутньої Toyota GR Corolla.

До речі, на початку цього року Mazda показала гоночні версії Mazda3, MX-5 Miata та CX-5, а представила нове покоління пікапа BT-50.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda3 TCR:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest