Mercedes задумався над скороченням 75 % спорткарів AMG

Автор: Редакція | 21 Гру, 2019

Німецький автовиробник Mercedes може суттєво скоротити модельну лінійку спортивних автомобілів AMG через підвищення екологічних вимог в Європі.

Нові екологічні норми вимагають суттєвих інвестицій у доопрацювання деяких серійних «Мерседесів» – наприклад, B-класу. Й вже відомо, що компанія не бачить економічного сенсу цього робити. Адже продажі цих машин не такі великі, щоб повернути інвестиції в нові двигуни.

 Читайте також:

Крім того, в AMG збираються грунтовно електрифікувати свій модельний ряд, шляхом переходу на гібридну тягу. При цьому майбутні моделі забезпечать системою повного приводу.

На думку The Financial Times, «електрифікація» відбувається через те, що концерн Daimler може опинитися на межі конфлікту з екологічними відомствами Європи, які посилюють норм по вмісту шкідливих викидів.

Концерну потрібно скоротити середнє значення вмісту CO2 у вихлипі з 138 г/км відразу до 100 г/км, а це означає, що виробникові доведеться відмовитися від найпотужніших автомобілів.

За даними джерел видання, AMG доведеться скоротити свою лінійку (або обсяги виробництва) ледь не на 75%. В іншому випадку виробнику доведеться виплачувати величезні штрафи. Крім того, за деякими даними, в Mercedes-Benz теж обмірковують можливість відмови від ряду моделей – в першу чергу ті, що оснащуються двигунами з великим об’ємом.

Джерело: Mercedes

Галерея Mercedes AMG GT-R 2019 року:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest