Mercedes-Benz показав перше фото електричного кросовера EQA

Автор: Редакція | 12 Гру, 2019

Німецький автовиробник Mercedes-Benz оприлюднив перше офіційне зображення нового електричного та компактного кросовера EQA.

Спочатку планувалося, що найкомпактніший електрокар Mercedes-Benz стане тридверним хетчбеком: принаймні, саме в такому вигляді концепт EQA дебютував у Женеві. Але на конструкцію серійної машини, очевидно, вплинули нинішні тренди. Тізерне зображення невеликого кросовера EQA показали на прем’єрі його бензинового родича Mercedes-Benz GLA, хоча шпигунські фото EQA вже давно потрапили в мережу (дивіться нижче).

 Читайте також:

Відповідно до представленого фото можна зробити висновок, що особливо відрізнятися від своїх компактних побратимів електроверсія не буде, хоча можливі деякі деталі на зразок закритої «решітки радіатора» або колісних дисків особливої форми, оптимізованої з точки зору аеродинаміки.

Серійний Mercedes-Benz EQA має дебютувати протягом наступного року, а пізніше електроверсія з’явиться й у семимісного GLB. Вийде вона, зрозуміло, під індексом EQB.

Електрифікувати планується й стандартний GLA. Для кросовера повинні адаптувати гібридні силові установки, які вже застосовуються на А- і B-класах з індексом 250e. Гібридному позашляховику обіцяна можливість проїжджати без ДВЗ до 70 кілометрів, і якщо глава Daimler Ола Калленіус, який озвучив цю цифру, мав на увазі виміри за циклом WLTP, то такий кросовер може стати рекордсменом сімейства з економічності.

Джерело: Motor1

 

Галерея шпигунських фото Mercedes-Benz EQA:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest