Mercedes-Benz відмовився від водневого кросовера GLC F-Cell

Автор: Редакція | 24 Кві, 2020

Німецький виробник Mercedes-Benz вирішив закрити програму розробки легкових автомобілів на паливних елементах, але почне розробляти автобуси та вантажівки на водні разом із Volvo.

У 2018 році марка випустила перші екземпляри кросовера GLC F-Cell, в силовій установці якого використовується електрохімічний генератор. Позашляховик збирали в дрібносерійному режимі й не продавали в роздріб: виробник здавав машини в оренду партнерам концерну, регіональній владі та іншим федеральним підприємствам, отримуючи натомість відомості про нюанси експлуатації.

Однак уже найближчим часом складання водневого кросовера закриють, і подальші плани концерну не передбачають появи жодних подібних моделей. Про це заявив один із членів ради директорів Daimler Мартін Даум.
За попередніми даними, компанія так й не знайшла ринкового обґрунтування високій вартості таким машинам та збираються зосередитися на звичайних електрокарах й гібридах.

Проте для важкого комерційного транспорту паливні елементи були названі виправданим рішенням, але й в цьому випадку концерн віддав перевагу розділити витрати. Daimler організовував спільне підприємство з Volvo. розвивати водневий напрям німці й шведи будуть рука об руку. Попередня угода про створення підприємства вже підписано.
До речі, Volvo належить китайському автовиробнику Geely, який також володіє 9 % компанії Daimler AG. Тому можна зрозуміти таку співпрацю. Тим більше, що Volvo й Geely вирішили об’єднатись в одну компанію.

Mercedes-Benz GLC F-Cell комплектувався 220-сильним електромотором, 13,5-кіловатної батареєю і двома баками для водню на 4,4 кг. Заявлений запас ходу з використанням водню і запасу енергії в акумуляторах впритул наближався до 500 км, при цьому батареї можна було заряджати не тільки за допомогою бортового генератора, але й від звичайної розетки.

Раніше також стало відомо, що Geely та Mercedes створили підприємство з випуску Smart у Китаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mercedes-Benz GLC F-CELL:
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest