Mercedes-Benz анонсував електрокар із пробігом 1000 км

Автор: Редакція | 27 Лис, 2021
Mercedes-Benz Vision EQXX

Німецький бренд Mercedes-Benz збирається представити на початку 2022 року новий електрокар Vision EQXX із запасом ходу понад 1000 кілометрів на одному заряді.

Прем’єра Mercedes-Benz Vision EQXX відбудеться 3 січня 2022 року. Про це написав у мережі LinkedIn головний виконавчий директор «Мерседеса» Маркус Шефер. Він також опублікував чергове зображення тізера концепту.

Vision EQXX анонсували цього літа, коли німецький виробник офіційно підтвердив намір повністю переключитися на випуск батарейних машин. Новий концепт описують як найефективніший електрокар в історії Mercedes-Benz, запас ходу якого в реальних умовах експлуатації перевищить 1000 кілометрів на одному заряді.

Mercedes-Benz Vision EQXX

Заявлена мета – витрата менше 10 кіловат-годин енергії на 100 кілометрів шляху. Для порівняння, у задньопривідної версії седана Tesla Model 3 цей показник становить 14 кіловат-годин, що підтверджено європейськими сертифікаційними органами.

Над проектом Mercedes-Benz Vision EQXX працює міждисциплінарна команда, а належну енергоефективність прагнуть спільними зусиллями забезпечити дизайнери, програмісти, спеціалісти з силових установок (зокрема з підрозділу Mercedes AMG High Performance Powertrains).
Не останню роль у вирішенні поставленого завдання відіграє аеродинаміка: за словами того ж таки Маркуса Шефера, коефіцієнт лобового опору в Vision EQXX буде навіть меншим, ніж у ліфтбека Mercedes-Benz EQS. До речі, у останнього Cx дорівнює 0,2, що є рекордом для серійних автомобілів.

При цьому Vision EQXX – не просто шоу-кар: використані в ньому технології та рішення надалі будуть застосовані в серійних машинах. І це все питання вже найближчого майбутнього, оскільки до 2025 року Mercedes-Benz припинить розробку нових моделей з двигунами внутрішнього згоряння.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mercedes-Benz Vision EQXX:
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest