Mercedes відклав дебют електричного кросовера EQA на 2021 рік

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2020

Німецький автовиробник Mercedes-Benz відклав презентацію та вихід на ринок нового кросовера EQA. Запуск новинки відбудеться наступного року.

Виробнича версія нового електричного кросовера, яка попередньо вже з’являлась у вигляді замаскованого прототипу під час випробувань у березні цього року, спочатку планувалася до конвеєру протягом третього кварталу 2020 року, а продажі мали розпочатися до кінця року.

Однак реорганізація виробництва електромобілів Mercedes, постійні труднощі з постачанням акумуляторних батарей та перебої, спричинені пандемією Covid-19, спричинили затримку запуску нової моделі приблизно на півроку.
Базуючись на кросовері GLA другого покоління, EQA має стати конкурентом до нового кросовера Volkswagen ID 4.

Відповідно до інформації з джерел у Mercedes, серед ключових організаційних змін, які вплинули на перенесення запуску, стала зміна місця виробництва іншого кросовера EQB.

Третю модель EQ спочатку планували збирати на заводі Smart Fortwo у Хамбаху (Франція). Однак поточні переговори щодо продажу об’єкта компанії Ineos та подальше рішення перенести виробництво EQB до міста Раштатт, Німеччина, де має будуватись EQA, відклали плани щодо найдоступнішого електричного кросовера Mercedes.

Проте, на разі жодних термінів із відкладеного запуску EQA не встановлено, хоча інсайдери припускають, що постачання машини почнуться вже у другій половині 2021 року.
На даний час заплановано дві версії EQA, зі стандартним одномоторним переднім приводом та опціональним двомоторним повним.

EQA – один із трьох нових електричних Mercedes, має надійти у продаж у 2021 році разом з EQB та EQS. Четверта модель, EQE, очікується у 2022 році.

Тим часом, за повідомленнями з підрозділу AMG, у планах також може з’явитися повнопривідний спортивний варіант EQA.

Видання Autocar припускає, що AMG готує флагманську модель EQA з модернізованим заднім двигуном, щоб забезпечити їй неперевершені показники нещодавно представленого GLA 45 S.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Autocar

Галерея Mercedes-Benz EQA (шпигунське фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest