Новий позашляховик Mercedes EQE підтверджено на 2022 рік

Автор: Редакція | 26 Лип, 2021
Mercedes EQE

У Mercedes підтвердили, що третій повністю електричний позашляховик з’явиться у 2022 році й після запуску EQE, кросовер стане конкурентом для Tesla Model X.

EQE має розширити асортимент повністю електричних автомобілів Mercedes, аби у 2025 році бренд мав електрокар у кожному сегменті ринку.
Новинка не буде найбільшим електричним позашляховиком Mercedes у майбутній лінійці, але EQE буде розміщений над EQC та ще меншими кросоверами EQA та EQB.

При цьому, значок EQE носитимуть й великий седан й позашляховик. Прототипи обох були помічені під час тестів й обидва автомобілі матимуть майже однакову передню частину.

Екстер’єр Mercedes EQE

Mercedes EQE

Поки камуфляж ускладнює ідентифікацію дрібних деталей, але очевидно, що моделі EQE матимуть тонкі світлодіодні фари, які зливаються в закриту решітку радіатора. Тим не менш, після арок позашляховик набуває більш традиційних пропорцій автомобіля 4х4. Порівняно з EQC, зміни стилю включають більш рівний капот, довшу колісну базу та більш витягнутий салон.

EQE побудуються на тій же архітектурі EVA2, що й седан EQS. Таким чином, компанія почне відхід від модифікованих платформ, які також використовуються на моделях із ДВЗ. Зокрема, на EQC застосована модифікована версія платформи від GLC, а не окрема архітектура для електрокарів.
Очікується, що для EVA2 буде випущено широкий спектр силових агрегатів та варіантів акумуляторів, в тому числі й для EQE. Німецька марка вже подала заявки на торгові марки для цілого ряду логотипів – від EQE 300 до EQE 600.

Шасі буде виготовлене зі сплавів сталі, алюмінію та карбону, щоб мінімізувати вагу, і воно повинно вміщати акумуляторну батарею потужністю 100 кВт-год, якщо не буде відмінностей від специфікації EQS.

Дальність електрокара

Mercedes-Benz Vision EQXX

Mercedes припускає, що такий акумулятор дозволить проїхати до 692 км. Однак майже напевно, що з’являться й дешевші версії моделі, оснащені акумулятором меншої ємності та з меншим діапазоном, які також будуть представлені в лінійці EQE.

Окрім того, що EQE буде здатний вмістити великий акумулятор, Mercedes також віддав пріоритет ультрашвидкому заряджанню з новою архітектурою. EQE повинен мати можливість заряджатись із швидкістю 350 кВт, що забезпечить 80-відсоткове поповнення батареї приблизно за 20 хвилин. Фірма також співпрацює з такими постачальниками, як Ionity та Shell Recharge, щоб надати майбутнім водіям електромобілів зручний доступ до станцій швидкого заряджання.
Проте на цьому Mercedes не планує зупинятись: далі запланований позашляховик EQS, а також електрокари під брендом Maybach. У 2024 році G-Class також стане повністю електричним, із підтвердженою моделлю під назвою EQG, а у 2025 році фірма випустить нову платформу MB.AE наступного покоління, яка стане кроком до переводу всього модельного ряду на електрику.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Expres

Галерея Mercedes EQE:
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest