Mercedes «відмовився» трощити тестові манекени

Автор: Роман Галімон | 03 Лип, 2020
Mercedes Crash Tales

Компанія Mercedes опублікувала перший епізод із невеликого серіалу, в якому розповідатиме історію двох манекенів.

Зазвичай, тестові манекени ледь не щодня використовуються у постійних краш-тестах автомобілів, де машини розбивають вщент, а на манекенах випробовують роботу систем безпеки.

Однак, у першій серії «Crash Tales (Історії аварій)» у Mercedes вирішили розповісти про персоніфікованих манекенів Томмі та Фреда, які стануть дієвими персонажами серіалу.
Перед тим, як цей дует начебто має відправитися у неминучу аварію, в гучномовець оголошено, що сьогодні настав їхній щасливий день. На відміну від звичайних тестів, їм дозволяється використовувати гальма для оцінки їхньої ефективності.

Й тут вже дієві особи оживають: «Я манекен для краш-тесту заради бога, я люблю аварії», – сказав явно невтішний Фред.

І їх можна зрозуміти, адже на цьому краш-тесті випробовується Mercedes-Benz EQC, найновіший електричний позашляховик німецького автовиробника. Зважаючи на характеристики EQC, не дивно, що Фред й Томмі випробовують гальма.

Автомобіль має потужний електродвигун на кожній осі, виробляючи загалом 402 к.с. (300 кВт) та 760 Нм крутного моменту. Все це дозволяє проїхати машині відстань понад 321 км.
Залишається сподіватися, що наприкінці серіалу манекени все ж отримають те, що вони хочуть, бо у наступній серії обіцяно випробування підігріву сидінь.

До речі, нещодавно Mercedes-AMG представив оновлені седан та універсал E 63, в той час як у Німеччині вирішили стимулювати попит на електромобілі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Mercedes-Benz EQC 4MATIC:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest