Mercedes відмовився від розробки синтетичного палива

Автор: Роман Галімон | 22 Тра, 2020

Німецький автовиробник Mercedes вирішив відмовитися від розробки синтетичного палива та направити інвестиції на електрифікацію модельного ряду.

Останнім часом деякі компані, як Bentley, Mazda, McLaren та Volkswagen – серйозно досліджують синтетичне паливо як надійну альтернативу бензину та дизелю, а також інші новіші та чистіші варіанти.

Зокрема, у Volkswagen вважають, що хоча синтетичне паливо все ще далеке від масового виробництва, в його розробку є сенс інвестувати, адже комерційний транспорт та літаки навряд чи вдасться перевести на електрику.
Крім того, Mazda планує залишатись на ДВЗ принаймні до 2030 року та інвестуватиме у біо-пальне з водоростей.

McLaren також досліджує синтетичне паливо без CO2, яке планує застосовувати на двигунах V8, а в Audi ще з 2018 року розробляють синтетичні бензини та дизелі, при тому що група Volkswagen паралельно інвестує великі кошти в електрифікацію.
Проте, як стверджує керівник центру досліджень та розробок Mercedes Маркус Шефер, виробник зі Штутгарта піде іншим шляхом.

На думку Шефера, використання синтетичного палива в автомобілях не є життєздатним у середньостроковій перспективі, й Mercedes зосереджить інвестиції на електрифікації своїх автомобілів.

«Ми прийняли чітке рішення, що наш шлях спочатку буде електричним, – сказав він. – Коли ми розробляємо нові платформи, ми спочатку думаємо про електричні. Ми маємо стежити за правилами та поведінкою клієнтів, але це буде наша основна дорога».

Пояснюючи свої застереження щодо синтетичного палива, Шефер додав: «Якщо у вас є достатня кількість енергії, найкраще використовувати її безпосередньо в акумуляторі. Перетворення зеленої енергії в синтетичне паливо – це процес, коли ви втрачаєте багато ефективності.
Якби було доступно більше чистої енергії, то, ймовірно, перші клієнти були б в авіаційній галузі. Набагато набагато пізніше – я не бачу цього протягом наступних 10 років – прийде автомобільна індустрія».

Раніше стало відомо, що програмний код Mercedes-Benz просочився в мережу, а Daimler ще раз підтвердив, що не зупинить перехід на електромобілі через коронавірус.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея Mercedes-Benz EQA (шпигунське фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментарMercedes відмовився від розробки синтетичного палива
Навіщо створювати синтетичне паливо?

Синтетичне паливо має стати альтернативою паливо з невідновлюваних джерел

Чи вже розроблено синтетичне паливо?

Компанія Audi вже тестує “е-бензин” із 2018 року

Mazda хоче зробити паливо з водоростей?

Так, Mazda інвестує розробку синтетичного палива з водоростей

Чому Mercedes не інвестує у синтетичне паливо?

У Mercedes вирішили сконцентруватись на електромобілях
Pin It on Pinterest