Mitsubishi підготував новий позашляховик Airtrek

Автор: Редакція | 20 Кві, 2021
Mitsubishi Airtrek 2021 року

Електричний кросовер Mitsubishi Airtrek з’явився поки у вигляді тізерів, але виробник обіцяє запустити його у продаж до кінця року.

Mitsubishi повільно максимізує вигоди від своїх глобальних партнерських відносин. Японська компанія під своїм логотипом випустить дві нові моделі Renault в Європі, тоді як китайський ринок отримає абсолютно новий електричний кросовер.
Новинка виготовлятиметься спільним підприємством, створеним Гуанчжоуською автомобільною групою (GAC) та корпорацією Mitsubishi. Проте майбутній електрокар з’явився поки лише на перших офіційних зображеннях.

Названий Airtrek, концепт буде представлений буквально за кілька днів під час Автошоу в Шанхаї.

На разі, можна говорити про компактний кросовер, розміщений між Outlander та Eclipse Cross із точки зору розмірів. Mitsubishi не розкриває інформацію, хоча заявляє, що серійна версія буде запущена до кінця року як четвертий кросовер бренду для Китаю.
Mitsubishi пояснює, що формула нового позашляховика EV заснована на так званій філософії «e-cruising SUV» і зосереджена на трьох ключових словах. Очевидно, що сюди входить слово «electric (електричний)», а також «expanding (розширений)» та «expressive (виразний)». Перший відповідає «розширенню життєвих насолод за допомогою автомобіля», тоді як другий означає «вираження унікальності Mitsubishi Motors».

«Це генерує образ вдосконаленої вишуканості електромобіля, включаючи послідовну дизайнерську ідентичність Mitsubishi, представлену його концепцією дизайну спереду Dynamic Shield, і стилістично виражає потужну продуктивність, очікувану від автомобіля Mitsubishi».
На даний момент жодних технічних деталей немає, і є сподівання дізнатися більше про новинку ближче до дати продажу. Проте Mitsubishi поки не планує продавати серійну версію концепту електромобіля в Північній Америці чи Європі.

До речі, нещодавно кросовер Mitsubishi Eclipse Cross PHEV надійшов у продаж в Європі, а у лютому презентували нове покоління Mitsubishi Outlander.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Airtrek 2021 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest