Mitsubishi «анонсувала» два нових електрокара

Автор: Редакція | 02 Лис, 2020
Mitsubishi e-Evolution

Автоконцерн Mitsubishi випустить два нових електромобіля найближчими роками, а всього планується п’ять електрифікованих моделей.

За інформацією агентства Nikkei, японський бренд планує суттєво оновити й електрифікувати модельну лінійку. При цьому компанія зніме з виробництва свій старий електрокар i-MiEV на початку наступного календарного року.
Перша повністю електрична модель буде вироблятись у Китаї спільно з місцевою компанією Guangzhou Automobile Group (GAC). Новинка має з’явитися у 2021 фінансовому році. За японськими правилами фінансовий рік не відповідає календарному і закінчується не в грудні, а лише у березні 2022 року.

Другий електрокар буде побудований спільно з партнерами Mitsubishi за альянсом: з Renault та Nissan. Це буде компактний автомобіль. Цікаво, що поки ані Renault ані Nissan не презентували дійсно компактних електрокарів нового покоління, за винятком хіба що Dacia Spring. Тому не виключено, що за освоєння цього сегмента візьметься саме Mitsubishi.

Крім цього, марка має намір випустити три нові моделі з плагін-гібридними силовими установками. Перша з них вже відома – це оновлений кросовер Eclipce Cross. Другою новинкою стане наступне покоління Mitsubishi Outlander, який запозичить шасі у нового Nissan X-Trail. Нарешті, плагін-гібридний привід отримає мінівен Xpander, який є бестселером у країнах Південно-східної Азії.
Нагадаємо, що навесні цього року керівництво альянсу Renault Nissan Mitsubishi вирішило розділити між марками пріоритетні напрямки діяльності. Mitsubishi випала роль бути першою в області гібридів, Nissan зосередиться на автопілоті, а Renault на електромобілях. При цьому інші зможуть запозичувати технології один одного.

Також у рамках значеного плану Mitsubishi оголосила, що залишить Європу, проте в Україні все ж буде присутня.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея концепта Mitsubishi e-Evolution:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest