Mitsubishi «заморозить» модельну лінійку в Європі, але не в Україні

Автор: Редакція | 27 Лип, 2020

Японський виробник Mistubishi повідомив, що відтепер сфокусує більшу увагу на Південно-Східну Азію та заморозить модельний ряд у Європі. Проте Україну цей план не стосується.

Сьогодні у Mitsubishi оголосили про новий план для європейського ринку під назвою «Small but Beautiful» (Маленький, але красивий – у перекладі з англ.), згідно з яким японський виробник планує зменшити свої постійні витрати на 20% протягом наступних трьох років.

Компанія реорганізує та орієнтує бізнес на Азію, в той час як для Європи модельний ряд не отримуватиме оновлень. І це зрозуміло, адже на разі в Азії виробник займає 6,4% ринку, порівняно з 1,0% у Європі та 0,9% у Північній Америці.
Проте, як виявилось що згідно з класифікацією Mistubishi, ринок України не належить до європейського ринку, і відповідно – рішення виробника про припинення запуску нових моделей для ринку в Європі на український ринок не поширюється.

Генеральний директор компанії Mitsubishi Motors в Україні Кейсуке Нішіно пояснив ситуацію: «Ми не бачимо будь-якого негативного впливу трирічного плану “Small but Beautiful” на майбутній модельний ряд автомобілів Mitsubishi в Україні. Більш того, очікуємо, що запуск оновлених моделей буде прискорений через те, що Mitsubishi Motors Corporation буде приділяти більше уваги ринкам, що розвиваються. Відповідно, будучи одним із ринків, що розвивається, Україна сприятиме зростанню MMC за рахунок продажів як теперішніх, так й майбутніх моделей бренду Mitsubishi».
Наразі запуск нових моделей Mitsubishi в Україні на стадії обговорення з виробником, і буде офіційно анонсований прес-службою компанії у майбутньому.

До речі, нещодавно Mitsubishi анонсувала оновлення двох кросоверів, а в Україні на початку року стартували продажі нового Mitsubishi Pajero Sport.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Mitsubishi Pajero Sport:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest