Нове покоління Mitsubishi L200 виїхало на тести

Автор: Редакція | 05 Лип, 2022
Mitsubishi L200 2024 року

Японська марка Mitsubishi працює над новим поколінням пікапа L200, який з’явиться як модель 2024 року.

Mitsubishi продовжує розробку нового покоління пікапа L200 й автомобіль вже не вперше помічений в Європі на випробуваннях.

Наразі шпигунські фотографії видання Motor.es відображають тестовий мул нового Mitsubishi L200 та підтверджують початок розробки шостого покоління.

Однак, на відміну від попередніх випробувань, тепер тестовий мул був сфотографований у зовсім іншому середовищі. Для проведення важливих літніх тестів Mitsubishi перенесла тести на південь Європи.

Що відомо про новий Mitsubishi L200?

Mitsubishi L200 2024 року

Екстер’єр впольованого екземпляра майже повністю вкритий камуфляжем. Крім того, тестовий мул проводив випробування на тягу. На знімках видно невеликий причіп, призначений для такого типу тестів.

Й хоча можливості зазирнути всередину не було, примітно, що цей автомобіль з правим кермом. Нагадаємо, в деяких країнах за межами Європи ця модель продається як Mitsubishi Triton.

Тим не менш, враховуючи що п’яте покоління продається з 2015 року й весь тестовий мул покритий камуфляжем (при рестайлінгу зазвичай ховають лише передня та задню частини), підтверджуються ознаки того, що йдеться про новий автомобіль.

Нова платформа

Mitsubishi L200 2024 року

За припущеннями, Mitsubishi вирішила змінити платформу L200. Нове покоління отримає змінену базу й шпигунські фотографії натякають на подовжену колісну базу порівняно з поточною моделлю.

Розробка нової архітектури стає можливим завдяки співпраці в рамках Альянсу Mitsubishi з Renault Group та Nissan, адже нову платформу зможуть використати для моделей інших брендів групи.

Електрифікація нового Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 2024 року

Під капотом теж можуть з’явитись сюрпризи, адже пікап Mitsubishi остаточно піддасться електрифікації. Модель має адаптуватися до нових часів на таких ринках, як Європа. У гамі двигунів будуть гібридні рішення.

Процес розробки все ще знаходиться на ранній стадії, але якщо все піде за планом, новий L200 буде готовий до початку глобального продажу в 2024 році.

Нагадаємо, що останнє оновлення цієї моделі було проведено у 2019 році з капітальним «фейсліфтингом» поточного покоління.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mitsubishi L200 2024 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest