Mitsubishi «засвітила» оновлений хетчбек Mirage 2021 року

Автор: Роман Галімон | 24 Лип, 2020
Mitsubishi Mirage 2021 року

Японська марка Mitsubishi вже оголосила про оновлення кросоверів Outlander, Outlander PHEV та Eclipse Cross, а тепер й «засвітила» хетчбек Mirage.

Моделі Mitsubishi Mirage та Mirage G4 отримають оновлення у рамках повної реструктуризації лінійки марки в США. До другого кварталу 2021 року асортимент компанії буде виглядати зовсім інакше.

Першим із переглянутих автомобілів стане оновлений гібридний Outlander PHEV, який з’явиться вже у четвертому кварталі 2020 року. Хоча компанія поки не оголосила точних змін, він має отримати новий ДВЗ із збільшеною потужністю. Перероблена електрична складова гібриду забезпечить довший пробіг кросовера лише на електриці.
Хетчбек Mirage та седан Mirage G4 надійдуть у продаж у першому кварталі 2021 року. Вищерозміщене зображення показує, що модель отримає нову передню частину, а фари – гострішу форму. Передня радіаторна решітка стане схожою на Outlander із хромованими, дугоподібними елементами та протитуманними фарами на кутах.

Також у першому кварталі 2021 року має з’явитись оновлений Eclipse Cross модельного 2022 року. Кросовер отримає новий дизайн зовнішності спереду та ззаду, а всередині – нову інформаційно-розважальну систему.

Нарешті, наступне покоління Outlander модельного 2022 року надійде у продаж у другому кварталі 2021 року. Компанія обіцяє, що він виглядатиме сміливіше та стане «найтихшим та найбагатшим в оснащенні Mitsubishi у США».
За припущеннями, новий Outlander ділитиме платформу з нещодавно представленим Nissan Rogue. Крім того, негібридні «Аутлендери» можуть отримати й двигуни від Nissan.

Проте компанія поки ніяк не підтвердила долю Mitsubishi Pajero, якому прогнозували появу у 2021 році, а в Україні на початку року стартували продажі нового Mitsubishi Pajero Sport.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Outlander 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest