Mitsubishi може повернутись до Європи з новим Outlander

Автор: Редакція | 25 Лют, 2021
Mitsubishi Outlander 2022 року

Японський виробник Mitsubishi обговорює рішення з відновлення продажів у Європі, але за допомогою партнерів Renault та Nissan.

У липні минулого року Mitsubishi зупинила представлення нових моделей в Європі та зосередила увагу на прибутковішому азіатському ринку. До речі, в Україні бренд залишився, як й в багатьох інших країнах зі статусом «ті, що розвиваються».
Проте тепер видання Autocar із посиланням на Financial Times повідомило, Mitsubishi може перевести виробництво деяких моделей для європейського ринку на заводи Renault у Франції.

За повідомленнями, попередня домовленість була досягнута трьома компаніями 22 лютого, а остаточне рішення має бути прийняте на засіданні правління Mitsubishi у четвер, 25 лютого. Проте, за даними джерел видання, угода все ж може не відбутися, бо керівники Mitsubishi не хочуть, щоб французька політика впливала на стратегію Альянсу.

Mitsubishi на 34% належить Nissan, 43% акцій якого в свою чергу знаходяться у Renault. Більше того, французький уряд володіє 15% Renault та активно просуває ідеї збереження робочих місць та підтримання вітчизняного виробника.
Представники Mitsubishi поки відмовляються від коментарів й не відкидають, що йдуть за планом повного виходу з Європи, при якому буде залишено лише післяпродажне обслуговування автомобілів.

Представник Mitsubishi повідомив згодом у Twitter: «Ми не будемо коментувати це, але я можу сказати вам, що плани Mitsubishi перейти до післяпродажного бізнесу наприкінці року не змінились».

Якщо ж бренд все ж вирішить залишитись, то  абсолютно новий кросовер Outlander, презентований минулого тижня, може показати непогані цифри продаж у Європі. Плагін-гібридна версія Outlander досі залишається однією з найпопулярніших європейських моделей PHEV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mitsubishi Outlander 2022 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest