Творець «Мівіни» створив автомобільний бренд для ринку США

Автор: Редакція | 16 Гру, 2019

В’єтнамська автомобільна марка VinFast готується до виходу на американський ринок у 2021 році, хоча може запропонувати лише застарілі шасі.

Мільярдер Фам Нят Віонг, який розпочав свою бізнес-імперію у Харкові з відкриття в’єтнамського ресторану та потім створив впізнаваний бренд «Мівіна», на разі займається справами першого в’єтнамського автовиробника VinFast.

 Читайте також:

Проте В’єтнамом виробник обмежуватись не збирається. Відповідно до інформації Bloomberg, компанія спробує вийти на ринок США в 2021 році.

Після того як Віонг продав марку «Мівіна» компанії Nestle, він повернувся до В’єтнаму та зайнявся нерухомістю та готельним бізнесом. А відносно нещодавно був створений бренд  VinFast.

У 2018 році на Паризькому автосалоні дебютували перші моделі бренду – седан LUX A2.0 і кросовер LUX SA2.0, побудовані на спрощеному шасі BMW 5-Series і X5 минулих поколінь, а дизайн автомобілів розробило італійське ательє Pininfarina.

Також компанія має в лінійці хетчбек Fadil – перелицьований Opel Karl Rocks, ліцензію на який VinFast придбала у General Motors разом з Ханойським заводом.

Проте, варто відзначити, що моделі VinFast були створені з урахуванням смаків місцевих покупців, і поки не зрозуміло, як ці «перероблені» машини будуть сприйматись на міжнародному ринку.

Поки корпорація Vingroup, до якої й входить VinFast, планує вивід автомобілів на ринок США та інвестувати в це великі гроші. А чи сподобається «автомобільна мівіна» американцям покаже час.

Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast
Фотограф: Vinfast

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest