Opel представив оновлену Insignia

Автор: Редакція | 04 Гру, 2019

Німецький бренд Opel, який тепер входить до концерну PSA, адаптував Insignia до французьких двигунів та зробив рестайлінг моделі.

Opel зачекав лише два роки до рестайлінгу Insignia, проте змін відбулось не так вже й багато, адже фактично модель залишилась на платформі від General Motors.

Відрізнити оновлену версію від попередньої можна буде, наприклад, за решіткою радіатора: вона стала ширшою і складається тепер із тривимірних елементів. Світлодіодні ходові вогні «переїхали» в нижню частину оптики, блоки противотуманок виглядають трохи більш агресивно, а логотип марки помітно укрупнився. У задній частині з’явилися трапецієподібні накінечники випускної системи замість овальних.

Читайте також:

Особливий акцент Opel зробив на нову головну оптику – опціональні «піксельні» фари IntelliLux. Вони застосовувалися на Insignia й раніше, але тепер кожен блок використовує 84 світлодіода замість 32-х. Стверджується, що допрацьовані фари зможуть швидше й точніше реагувати на зміни дорожньої обстановки, більш ретельно оберігають зустрічні машини від засліплення і ефективніше освітлюють узбіччя.

Також оновили й системи безпеки. Opel Insignia тепер оснащується новою камерою заднього виду і системою стеження за транспортом, що рухається поперечним курсом: при русі заднім ходом датчики здатні вловлювати перешкоди на відстані до 20 метрів в обидві сторони.

Інтер’єр та двигуни поки в секреті

В інтер’єрі особливих змін, судячи з усього, не відбулося: зображень салону Insignia виробник не поширив, обмежившись заявою про «просунуті мультимедійні системи» декількох типів з оптимізованим інтерфейсом і функціями Apple CarPlay і Android Auto, а також бездротову зарядку гаджетів.

До переліку опцій, крім високотехнологічної оптики, увійшли, наприклад, особливо ергономічні сидіння і можливість безконтактного відкриття п’ятої двері для універсала Sports Tourer.

Стосовно моторної гами, то поки заявлено, що Opel Insignia буде оснащуватися якимись зовсім новими моторами: як бензиновими, так й дизельними. У деталі фірма поки не вдається, та, швидше за все, розповість все на «живій» прем’єрі.

Презентація запланована на виставку в Брюсселі, яка пройде з 10 по 19 січня 2020 року. Але вже ходять активні чутки, що для Insignia планується адаптували ряд двигунів альянсу Peugeot-Citroen, а в майбутньому сімейство повністю базуватиметься на французькій платформі.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Insignia 2020 року
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest