Monster Truck Tour приїде до України

Автор: Редакція | 08 Лют, 2022
Monster Truck Tour

Годзили автомобільного світу привезуть до України шоу Monster Truck Tour.

Справжні американські Монстр-траки та їх відчайдушні пілоти зі штату Невада покажуть, чому саме шоу Монстр-траків є найбільш відвідуваним шоу в США та щороку збирає сотні тисяч глядачів.

Організатори Monster Truck Tour обіцяють неймовірну акробатику та стрибки, від яких тремтить земля, скрегіт металу, колосальні трощі та відчуття вихлипу 2000-сильних моторів.

Monster Truck Tour
Фото: Monsters of Destruction

Окрім шалених Монстрів, на «Монстрдромі» чекатимуть мотофристайлери, заїзди гоночної вантажівки з пасажирами, Pit Party у сервісній зоні, де можна буде роздивитися машини та пілотів поблизу й пофоткатися з ними, а також шоу Механіків Монстрів.

Крім того, коли Монстр-траки не злітатимуть з 10-метрових трамплінів, між заїздами відбуватимуться виступи спеціально запрошеної зірки.

Організатори обіцяють шоу в п’яти українських місцях й білети в Києві на 21-22 травня 2022 року вже можна замовити тут. Подія відбудеться на Монстродромі в парку «Муромець» (просп. Романа Шухевича). Також шоу відбудеться у Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі.

До речі, раніше позашляховик Suzuki Jimny перетворили на «Монстр-трак», а нещодавно BMW E36 прокачали у стилі «Скажений Макс».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest