Кросовер Suzuki Jimny перетворили на «Монстр-трак»

Автор: Редакція | 18 Січ, 2022
Suzuki Jimny Монстр-трак

Компактний кросовер Suzuki Jimny вже не вперше змінює свою зовнішність й тепер перетворився на «монстр-трак».

Поточна версія Suzuki Jimny поки не доступна з п’ятидверним кузовом, але точно готується. Тим не менш, група студентів з автомобільного коледжу Ніхон побудувала вражаючий примірник для Токійського автосалону 2022 року.

За даними Yahoo News Japan, автомобіль-донор Jimny, який отримав повну реконструкцію, належав викладачу кафедри «кастомізації». Він дав восьми студентам, які будували машину, завдання перетворити її на п’ятидверну та дав повну свободу.

Suzuki Jimny Monster Truck

Suzuki Jimny Монстр-трак

Для встановлення додаткових пари дверей, студентам довелося розтягнути кузов і дах за середньою стійкою. Зміни також зачепили й задні крила.

При цьому студенти мали вкластися у певний проміжок часу, аби завершити проект. Роботи розпочалися лише в жовтні й мали завершитись до Токійського автосалону, який стартував 14 січня.

За даними Yahoo News Japan, студент, який відповідав за інтер’єр, закінчив роботу над деталями в останній момент та привіз їх на виставку вже для встановлення.

Відео нижче пропонує переглянути обсяг роботи, який був виконаний для створення цього Jimny. На даний момент інтер’єр все ще дуже недороблений, і є багато відкритої проводки, яку потрібно сховати.

Suzuki Jimny на Токійському автосалоні також отримав підняту підвіску в стилі «Монстр-трак» з великою кількістю відкритих компонентів. Можна побачити й зовнішній каркас, який включає багажник на даху, й світлодіодну панель та висуваючий намет.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 有田 勇也 (@nats_castomize_arita)

За припущеннями, Suzuki все ще має намір випустити заводський п’ятидверний Jimny у 2022 році. Такий кросовер може отримати колісну базу на 300 міліметрів довшу й назву Jimny Long. Ціни на таку модель теж збільшаться – приблизно на 3000 доларів.

До речі, минулого року Suzuki Jimny перетворювали на пікап Yomper, а ще раніше на автомобіль-амфібію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Suzuki Jimny "Монстр-трак":
Фотограф: Nihon Automobile College
Фотограф: Nihon Automobile College
Фотограф: Nihon Automobile College

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest