Suzuki Jimny перетворили на пікап Yomper

Автор: Редакція | 19 Лис, 2021
Suzuki Jimny Yomper

Британський стартап представив практичний позашляховик на базі третього покоління Suzuki Jimny, який повністю перероблений під функціонал пікапа.

Пікап Yomper побудований йоркширською компанією Yomper 4×4, підрозділу Samson Engineering. Автомобіль доступний у двох специфікаціях: Bergen зі звичайною платформою та Commercial з відкидними бортами, з двома розмірами колісної бази: 225 см або 275 см. Оновлене шасі було розроблено таким чином, щоб витримувати максимальне корисне навантаження 500 кг.

Пікап оснащений стандартним 1,3-літровим 16-клапанним чотирициліндровим бензиновим двигуном Jimny, який, за словами Yomper 4×4, був капітально відремонтований і перебудований.

Процес переобладнання також включає будівництво абсолютно нового шасі та виготовленого на замовлення кузова з легкого сплаву. Згодом у процесі був розроблений варіант Bergen, натхненний пікапом Subaru MV Brat.
Попри те, що деякі компанії також перероблюють позашляховик Jimny, в Yomper стверджують, що їхня версія є єдиною, котра має кузов і шасі, виготовлених на замовлення.

В компанії зазначають, що орієнтують свою розробку на фермерські господарства.

За припущеннями на створення Yomper 4×4 пішло три роки й тепер розробник планує отримувати прибутки. На разі, на веб-сайті компанії продаються: версія JMV225B Bergan за £16,995 (22,943$), а JMV275 Commercial коштує £17,995 ($24,293).

До речі, нещодавно Suzuki Jimny отримав портальні мости для бездоріжжя, а раніше позашляховик перетворили на автомобіль-амфібію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея Suzuki Jimny Yomper:
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4
Фотограф: Yomper 4x4

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest