Suzuki Jimny отримав портальні мости для бездоріжжя

Автор: Редакція | 03 Лис, 2021
Suzuki Jimny з портальними осями

Компактний кросовер Suzuki Jimny може суттєво покращити позашляхові можливості завдяки цікавому пакету оновлень.

Suzuki Jimny, попри те що він маленький, може діставатись багатьох місць, куди не можуть потрапити потужніші та дорожчі позашляховики.

Компанії Delta4x4 та Avus Auto створили серйозну модернізацію компактного позашляховика, головним елементом якої є комплект для установки портальних мостів на «Джимні».

Suzuki Jimny з портальними осями
Suzuki Jimny. Фото: Delta4x4

Замість того, щоб проходити через середину колеса, портальні осі встановлюються вище і використовують редуктор для передачі потужності двигуна для обертання коліс. З новими деталями та збільшеними колесами кліренс для цього Jimny тепер становить вражаючі 15,75 дюймів (40 сантиметрів). При цьому, без багажника на даху позашляховик все ще має лише близько 70,9 дюймів (1,8 метра) висоти.

Suzuki Jimny з портальними осями
Suzuki Jimny. Фото: Delta4x4

Avus Auto вже створив 12 зразків Jimny з портальними осями, а Delta4x4 займається модернізацією решти автомобіля. Для відповідного позашляхового вигляду компанія встановлює чорні 18-дюймові диски з вісьмома отворами та всюдихідні шини. Пропонується також розширювачі крил, а покупці можуть додати трубчасту передню решітку з нержавіючої сталі та тритонну лебідку.

Підвіска має 1,575-дюймовий (4-сантиметровий) підйом і регульовані амортизатори з додатковими резервуарами. А для ще більшого проходження бездоріжжям є можливість додавання блокування диференціалів на передню та задню осі.
На фото представлений Jimny з портальними мостами у двох версіях. У сірого позашляховика є багажник на даху, повністю завантажений спорядженням, кришки над фарами та лебідка. Жовтий варіант має «люстру» із вогнями зверху та поверхню для вантажу.

Suzuki Jimny з портальними осями
Suzuki Jimny. Фото: Delta4x4

Звісно, зазначене позашляхове обладнання має свою ціну. Ці Jimny з портальними мостами омологовані для продажу в Швейцарії та Німеччині, а стартова ціна становить 56 000 євро.

Якщо врахувати, що в Україні базова версія Jimny коштує від 20 000 євро, то вищезазначений позашляховий варіант може буде не кожному «по кишені». Але якщо ви все ж захочете купити повністю прокачаний «Джимні» від Avus Auto  з усіма опціями від Delta4x4, як блокування диференціалів і лебідка, то треба пошукати близько 65 000 євро.

До речі, в деяких країнах ціна й на звичайні Suzuki Jimny не падає, а то й зростає. Все це пов’язано із певним дефіцитом на модель, адже наприклад, лише цьогоріч виробник повернув компактний кросовер Jimny до Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Suzuki Jimny з портальними осями:
Фотограф: Delta4x4
Фотограф: Delta4x4
Фотограф: Delta4x4
Фотограф: Delta4x4

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest