Вживані кросовери Suzuki Jimny продають в Австралії дорожче за нові

Автор: Редакція | 06 Тра, 2021
Suzuki Jimny

Популярний компактний позашляховик Suzuki Jimny стає лише дорожчим після придбання. Принаймні в Австралії.

Поки списки очікування на позашляховик Jimny в Австралії стають довшими внаслідок високого попиту та перебоїв у виробництві через пандемію COVID-19, ціни на вживані моделі зростають.
За даними сайту DMARGE, в країні продається лише 47 вживаних Jimny GJ й всі вони коштують більше за базову ціну 28 490 австралійських доларів (21 974 доларів США).

Найдешевшим Jimny GJ, який знайшли в Австралії, був бежевий кросовер базової комплектації 2019 року з 41000 км на одометрі. Навіть за такого кілометражу, позашляховик продавався за 34 000 австралійських доларів (26 224 доларів США), або приблизно на 20% більше, ніж його ціна в автосалоні.

І ціни далі лише зростають. Найдорожчою знайденою моделлю Jimny був зразок 2020 року. Маючи лише 1600 км на одометрі та кілька додаткових функцій, машину також бежевого кольору виставили за 50 000 австралійських доларів (38 564 доларів США).
Це не вперше ажіотаж на Suzuki Jimny виникає в деяких країнах. Навіть фанати Jeep заздрили б такій популярності.

До речі, в Європі компактний кросовер деякий час зник з ринку через високі викиди СО2, але нещодавно модель офіційно повернулась в якості комерційного автомобіля.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops

Галерея Suzuki Jimny:
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest