Новий Suzuki Jimny «засвітився» з довгою колісною базою

Автор: Редакція | 16 Бер, 2021
Suzuki Jimny 2022 року

Компактний позашляховик Suzuki Jimny незабаром може отримати подовжену версію.

Улюблений багатьма маленький позашляховик Suzuki Jimny вже пропонується у кількох варіантах залежно від ринку. Глобальна версія (відома в Японії як Jimny Sierra) має довжину 3550 міліметрів, тоді як автомобіль для Японії (JDM-spec kei) – лише 3 395 мм. Модель, що продається в Індії, є найбільшою з трьох, розміром 3645 мм.
Раніше вже були припущення, що «Джимні» може отримати 5-дверну комплектацію із довгою колісною базою, й нові шпигунські знімки надають перший погляд на модель.

Проте, за винятком додаткової відстані між передньою та задньою осями, прототип виглядає практично так само, як й коротші конфігурації Jimny.

Suzuki Jimny 2022 року
Suzuki Jimny 2022 року. Фото: Motor1

Цікаво, що замаскований автомобіль все ще має лише дві двері, хоча практичніший чотиридверний кузов все ще в планах, адже має полегшити заднім пасажирам заходити та виходити. Зайве говорити, що конфігурація з довгою колісною базою збільшить місце для ніг ззаду та, можливо, дозволить зробити трохи просторішим багажник.

До речі, на базі Suzuki Jimny також планували зробити й пікап, а тому подовжена колісна база та можливе видалення задніх сидінь можуть звільнити більше місце для вантажного відсіку пікапа, якщо виробник вирішить йти цим шляхом.
Більш нагальним питанням є статус Jimny в Європі, оскільки Suzuki був змушений у 2020 році перетворити поточну модель на двомісний комерційний автомобіль, аби привести до норми середні викиди CO2 в модельній лінійці. Омологізація Jimny як комерційного автомобіля означає, що на нього поширюється менш суворі нормативи ЄС – 147 г/км, а не 95 г/км для легкових автомобілів.

Suzuki Jimny 2022 року
Suzuki Jimny 2022 року. Фото: Motor1

Можливо, у майбутньому позашляховик отримає ефективніший двигун із гібридизацією та турбонаддувом, що поверне до Європи пасажирську версію. В Україні ж Jimny продається як звичайний легковий автомобіль.

Очікується, що Suzuki розкриє подовжений Jimny вже цього року, а чотиридверна похідна версія також з’явиться у лінійці. Така комплектація збиратиметься в Індії з комплектів, імпортованих з Японії, але сподівання на глобальні плани більшого «Джимні» все ще існують.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Suzuki Jimny 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest