Suzuki може запустити 5-дверний Jimny для Індії

Автор: Роман Галімон | 18 Січ, 2020

Спільне підприємство Suzuki в Індії працює над збільшенням моделей позашляховиків у країні та, за припущеннями, планує створити п’ятидверну модифікацію Jimny.

За повідомленням видання Gaadiwaadi, компанія Maruti Suzuki India Ltd працює над новою стратегією для індійського ринку на найближчі роки із запровадження нових позашляховиків у країні.

 Читайте також:

В плани також входить повернення позашляховика Jimny в Індію, продажі якого були зупинені минулого року. Проте, швидше за все, компактний SUV повернеться вже у наступному поколінні.

За припущеннями, новий Jimny буде випущений на ринок Індії десь у 2022 – 2023 рр., і, швидше за все, посяде місце поруч із кросовером Vitara Brezza. Однак Suzuki, щоб задовольнити потреби індійського ринку, може випустити 5-дверну версію позашляховика за рахунок подовження колісної бази.

Постійно зростаючий попит на позашляховики в країні, незважаючи на спад промисловості минулого року, змусив Maruti Suzuki оновити свою лінійку, яка складається з більшості хетчбеків на сьогодні. Виробник автомобілів вже запровадив різні нові пропозиції та паралельно переробляє деякі поточні машини, щоб вони виглядали як позашляховики.

Галерея Suzuki Jimny:
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest