Suzuki представила спеціальні версії Jimny та Swift

Автор: Редакція | 29 Гру, 2019

Японська марка Suzuki підготувала до Токійського автосалону 2020 року дві новинки на основі існуючих моделей Jimny та Swift.

У Suzuki теж не стали приховувати новинки та автосалону з тюнінгу, який почнеться 10 січня, й оприлюднили компактний позашляховик Jimny Sierra та хот-хетч Suzuki Swift Sport.

 Читайте також:

На думку виробника Suzuki Jimny Sierra був розроблений у стилі «дорослого та витонченого автомобілю». Зовнішній вид відрізняється «потужним» виглядом, спеціальними позашляховими шинами Yokohama Geolandar, сталевим переднім бампером, що містить два гаки, бічні підніжки та великий багажник на даху.

Зверху також встановлені два трубоподібні бокси, які можуть вмістити вудки та оснащені світлодіодною світловою смужкою спереду. На виставці поруч з автомобілем буде стояти човен S17.

Другою новинкою буде Swift Sports Katana Edition, який побудований як данина мотоциклу Katana. До речі, Suzuki випустила обмежене видання Swift Sport Katana на початку цього року в Нідерландах.

Swift Sport Katana Edition схожа з цією моделлю, але налаштування пішли ще на крок далі, оскільки хот-хетч отримав розширений комплект із ширшими крилами, спеціальні бічні пороги, чорні лінії з червоними акцентами, глянцеву чорну решітка, передній спойлер, накладки на дзеркала, затемнені ліхтарі й вікна та логотипи Katana.

Інтер’єр для обох новинок поки не розкритий, але у Suzuki зазначили, що він буде зроблений у дусі зовнішнього дизайну.

Крім того, Suzuki також представить машину в популярному для Японії стилі Kei – Hustler Street Base. Машина націлена на молодих людей, які полюбляють вуличні види спорту, такі як BMX, скейтбординг та «танці в місті» (як зазначив виробник).

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest