Паркувальне місце в Гонконзі продали за мільйон доларів

Автор: Редакція | 27 Жов, 2019

Останніми роками Гонконг впевнено входить у трійку міст із найдорожчою нерухомістю на планеті, й іноді за паркувальні місця платять більше ніж за житло.

За даними South China Morning Post, місце для стоянки одного автомобіля на паркінгу 73-поверхового офісного будинку The Center в центрі Гонконгу було продано за 7,6 мільйона гонконзьких доларів, або приблизно за 969 000 доларів США.

Читайте також:

Майже мільйон доларів заплатили за майданчик розміром у 12,5 квадратних метрів, тобто це майже 77,5 тисяч доларів за 1 кв.м. Це вчетверо дорожче середньої вартості квадратного метра житла в Нью-Йорку, а за даними гонконзької преси, паркування виявилося втричі дорожче ціни на житлову нерухомість в самому Гонконзі.

Хто саме виклав такі гроші за шматок бетону на верхньому поверсі трирівневого паркінгу в центрі Гонконгу, не уточнюється: продавець відмовився повідомляти пресі ім’я покупця. Відомо лише, що та ж сама людина володіє офісом у цьому хмарочосі. До слова, попередній рекорд за ціною паркувального місця також належав Гонконгу: минулого року за машиномісце на території одного з житлових комплексів в престижному районі виклали 760 000 американських доларів.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest