Німецьке автолобі закликало Меркель дозволити відновити продажі автомобілів

Автор: Роман Галімон | 11 Кві, 2020

Німецька автомобільна лобістська група та найбільший в країні промисловий союз закликали канцлера Ангелу Меркель дозволити продаж автомобілів у країні якнайшвидше.

Високі запаси автомобілів на складах, які не можна продавати, загрожують банкрутством багатьом компаніям галузі, й тому профспілки Німеччини звернулись відкритим листом до канцлера у четвер, до якого також згодом приєдналися імпортери та асоціація дилерів.

«Компанії не можуть розмістити більше транспортних засобів, – сказано в заяві. – Це означає, що доставка та виробництво припиняються або не зможуть бути запущені заново».
Компанії зазначили, що можуть захистити клієнтів та співробітників від зараження коронавірусом набагато легше, ніж продуктові магазини, які залишаються відкритими, оскільки в салонах є порівняно великі площі та одночасно невелика кількість клієнтів.

Через вплив пандемії коронавірусу продажі нових машин у Німеччині знизилися вже на 38 відсотків у березні до 215 119 штук.

Раніше Меркель спілкувалася з представниками автомобільної промисловості, яка є основою німецької економіки, аби знайти способи відновлення виробництва, адже деякі автомобільні постачальники можуть не пережити тривалі зупинки виробництва.
При цьому у заяві автолобі зазначено, що припинення роботи до тепер вже призвело до падіння виробництва у кількості 1,47 мільйона автомобілів.

Також раніше стало відомо, що деякі автовиробники вже відновили виробництво в Росії попри коронавірус.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Automotive News Europe

Галерея Виробництво Polestar 2 2019 року:
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest