Nissan створив найаеродинамічний кросовер

Автор: Редакція | 26 Лют, 2021
Nissan Ariya

Японський виробник Nissan заявив, що створив найаеродинамічний кросовер. Завдяки цьому електричний позашляховик Ariya зможе проїхати більше 500 км на одному заряді.

Конкуренція на ринку електрокарів набуває все більшої сили. Нещодавно Skoda оприлюднила коефіцієнт аеродинамічного опору нового електрокросовера Enyaq iV, а тепер Nissan розкрив ефективність Ariya.
Звісно, цей показник безпосередньо впливає на можливість долати електромобілем більше кілометрів без зарядки, а отже робить його більш конкурентоспроможним. Для досягнення цього японська компанія переконалася, що її кросовер є найбільш аеродинамічний. Більш того, це найкращий показник для всіх машин «Ніссан» випущених дотепер – Cd 0,297.

Виробник вважає, що така цифра дозолить електрокару долати 500 кілометрів на одному заряді.

Проте, якщо вірити компанії Tesla, то у кросовера Model Y коефіцієнт опору ще кращий – Cd 0,23 й він досі є еталоном для електрокарів у ефективності аеродинаміки.

Тим не менш, Nissan вже приймає замовлення на свій електричний кросовер й в Європі вже отримано понад 25 000 заявок, а загалом попереднє бронювання зробили понад 100 000 клієнтів у всьому світі.
До речі, в Україні електрокар теж представлений на офіційному сайті й можна зробити попереднє замовлення на Ariya.

Минулого року компанія Volkswagen представила кросовер ID.4, який має Cd 0,28,  в той час, як компанія BMW презентувала свій електричний кросовер iX й заявляла про Cd 0,25.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Nissan Ariya 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest