Nissan показав салон найдоступнішого кросовера

Автор: Редакція | 05 Сер, 2020
Nissan Magnite

Японський бренд Nissan презентував інтер’єр свого найдоступнішого кросовера Magnite, але поки у вигляді дизайнерського зображення.

Екстер’єр компактного позашляховика Nissan був представлений ще минулого місяця, а тепер й з’явились світлини салону. Цікаво, що відповідно до фотографій інтер’єр виглядає надто багатим для машини, яку спеціально зробили коротшою за чотири метри, аби вона підпадала під пільги в Індії та її змогли купувати якомога більше індійських клієнтів.
Стосовного самого інтер’єру, то в його двоколірному оформленні переважають шестигранники: відповідні візерунки нанесені на передню панель, крісла, таку ж форму мають й чотири дефлектора повітроводів. Magnite отримає багатофункціональне кермо, повністю цифрові прилади, мультимедійну систему з восьмидюймовим тачскріном і підтримкою Android Auto і Apple CarPlay.

Швидше за все, настільки розкішним буде тільки топове виконання Nissan Magnite. При цьому слід врахувати, що на даному етапі модель і зовсім має статус концепт-кара, і не можна зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що вона добереться до конвеєра саме в такому вигляді.
Відомо, що «Магніт» побудований на подовженій версії платформи CMF-A. В Індії, де виробництво налагодять на початку 2021 року він буде доступний з двома трициліндровими моторами – атмосферним на 72 к.с. і 96 Нм і турбованим на 100 к.с. і 160 Нм. Вони будуть поєднуватися з механікою, роботом і варіатором. Пізніше кросовер обіцяють вивести і на інші ринки.

Нещодавно у у Nissan анонсували плани оновлення моделей, а також  підготовку ще одного електричного кросовера, який доповнить вже представлений електрокросовер Ariya.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Nissan Magnite:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest