Nissan оголосив про підготовку ще одного електричного кросовера

Автор: Редакція | 27 Лип, 2020
Концепт Nissan IMQ

Японський виробник Nissan оголосив про підготовку великого електричного позашляховика.

Для Nissan планується створення третьої моделі (після Leaf та Ariya), яка не матиме аналогів із ДВЗ. Про це повідомило британське видання Autocar.

Розмірами поки безіменна новинка перевершить 4,6-метрову «Арію», але побудована буде на тій же платформі CMF-EV. Це відповідає новій стратегії Nissan та його ролі в альянсі з Renault і Mitsubishi.
Раніше Хелен Перрі, яка керує в європейському офісі Nissan «електромобільним» напрямом, відзначала, що у наступні три роки очікується 300-відсоткове зростання продажів кросоверів сегментів C і D, тому архітектуру CMF-EV планується використовувати для розробки відповідних моделей.

Крім того Nissan вже пообіцяв офіційно, що до 2023 року його модельний ряд буде електрифіковано на 50%, але пані Перрі не уточнила – чи встигне компанія до цього терміну вивести на ринок новий позашляховик. При цьому, Ariya, яку вже презентували у якості серійної моделі, в Європі з’явиться лише у другій половині 2021 року.
Великий електрокросовер зможе проїжджати на одному заряді близько 500 кілометрів – аналогічно до «найдільшої» модифікації Nissan Ariya, яких покупцям запропонують в цілому п’ять. При цьому виробник не виключає, що в майбутньому випустить електрокари, здатні покривати ще більші відстані, але вважає, що q 500 км – це гідний показник, який дозволить марці залучити нових клієнтів.

До речі, нещодавно Nissan представив нове покоління кросовера Rogue, а також найдоступніший кросовер Magnite.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Nissan IMQ:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest