Nissan представив оновлений хетчбек Micra

Автор: Роман Галімон | 17 Лис, 2020
Nissan Micra хетчбек 2021 презентація

Японський автовиробник Nissan показав оновлений для Європи хетчбек Micra, який втратив дизельний двигун.

Компактний хетчбек Nissan Micra продається лише в деяких країнах Європи та інших ринках вже майже чотири десятиліття. Деякий час «Мікра» продавалась й в Україні (й дотепер на дорогах можна побачити чимало моделі 3-ї генерації), проте тепер у нашій країні модель офіційно не продається.
Останнє ж (п’яте) покоління автомобіля дебютувало у вересні 2016 року, й тепер японський виробник надав йому незначне оновлення, щоб зробити його конкурентоспроможним ще на кілька модельних років.

Оновлена Micra не настільки сильно відрізняється від своєї попередниці, але кілька візуальних доопрацювань надають їй більш зрілого вигляду. Nissan зазначає, що структура рівнів комплектацій була реорганізована і тепер має п’ять різних варіантів.

Nissan Micra 2021 року
Nissan Micra 2021 року

Головною новиною тут є додавання обробки N-Sport як постійного представника у лінійці, який приєднався до вже наявних Visia, Acenta та Tekna. Крім того, є також нова комплектація N-Design, що підкреслює варіанти налаштування Micra 2021 року.

«Оновленою до 2021 року лінійкою ми вдосконалили те, що, як ми знаємо, люблять у Micra, – сказала Катерина Апушкіна, генеральний директор із маркетингу міських автомобілів Nissan Europe. – Ми полегшили клієнтам завдання відповідати ідеальному класу, а потім додати свій власний неповторний хіт завдяки варіантам налаштування у топових версіях».
Коли у 2016 році вперше було представлено поточне покоління компактного автомобіля, він був доступний із 1,5-літровим дизельним двигуном Renault. На разі, тепер такий варіант із двигуном внутрішнього згоряння відсутній, і єдиним доступним ДВЗ для оновленого хетча є 1,0-літровий турбобензиновий трициліндровий агрегат, що відповідає останнім європейським стандартам викидів Євро 6D.

Про точні технічні характеристики цього двигуна немає жодного слова, але Nissan обіцяє «покращену криву крутного моменту» для «кращих показників потужності з меншою кількістю змін передач».

Nissan Micra 2021 року
Інтер’єр Nissan Micra 2021 року

Залежно від обраного рівня комплектації, оновлена Micra буде оснащена низкою стандартних або додаткових функцій безпеки. Сюди входять помічник для початку руху на пагорбі, адаптивний круїз-контроль, система дальнього світла, екстрене гальмування та інші.

Нещодавно нова генерація кросовера Nissan Qashqai «з’явилась» на перших фото, а у червні виробник представив нове покоління кросовера Rogue (X-Trail).

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Micra 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest