Новий Nissan Qashqai «з’явився» на перших фото

Автор: Редакція | 13 Лис, 2020
Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Компактний кросовер Nissan Qashqai третього покоління готується до дебюту й виробник почав офіційну тізерну рекламу.

Перші шпигунські знімки нового Nissan Qashqai були опубліковані в Мережі цього літа. Ось тільки велика кількість камуфляжу не дозволяла скласти адекватне враження про майбутню новинку. Сумнівів не викликала лише фірмова V-подібна решітка радіатора. Не було й офіційної інформації про технічні деталі.
Новою серією фотографій закамуфльованої новинки поділився вже сам автовиробник. Але серед однотипних малоінформативних знімків, зроблених під час їздових випробувань, прес-служба як би ненавмисно «вклала» тізерне зображення одного з фрагментів кросовера: на фотографії чітко видно світлодіодні ходові вогні й можна судити про форму крил й капота.

Крім того, було розкриті й деякі технічні подробиці про новий Nissan Qashqai. Стало відомо, що практично всі навісні панелі, включаючи бічні двері, стануть алюмінієвими. Завдяки цьому машина стане на 20-30 кг легшою за попередницю, зберігши незмінними габарити.

При цьому, зникне не лише «зайва» вага, але й дизельні специфікації. Отже компанія продовжує свою стратегію зі зменшення викидів.
Натомість, покупцям запропонують 1,3-літровий турбомотор із технологією м’якого гібрида (можливо, з двома ступенями форсування), а також модифікацію e-Power, в якій крихітний ДВЗ зіграє роль генератора для підзарядки тягових батарей.

Отже чекати дебюту моделі й детальніших подробиць залишилося зовсім недовго.

До речі, у березні можливий вигляд нового Nissan Qashqai вже з’являвся на рендерах, але цілком ймовірно новинка буде схожа за стилем із нещодавно презентованим кросовером Nissan Rogue.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Qashqai 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest