Новий Nissan Qashqai «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 11 Сер, 2020
Nissan Qashqai (шпигунські фото)

Компактний кросовер Nissan Qashqai незабаром має отримати нову генерацію й автовиробник продовжує дорожні випробування новинки під об’єктивами фотошпигунів.

Буквально нещодавно закамуфльований Nissan Qashqai вже потрапляв в поле зору, але тоді це були зображення здалеку й лише екстер’єру.

Тепер фотошпигуни отримали другий шанс підглянути за випробуваннями нового кросовера й на нових світлинах Qashqai наступної генерації виглядає чіткішим й навіть вдалося заглянути усередину.
Й хоча всі подробиці, як й раніше, приховував камуфляж та фальшнакладки на кузові, але в «обличчі» кросовера вдалось розглядіти фірмову V-подібну решітку радіатора та «одноповерхову» оптику.

Таким чином, новий Qashqai не стане зменшеною копією вже представленого Nissan Rogue / X-Trail, а виявиться схожим на молодші позашляховики марки – Juke та Kicks.

Візуально тестовий прототип зберіг габарити актуальної генерації Qashqai. Тим самим побічно підтверджуються припущення про те, що нове покоління побудують на нинішній платформі, але можливо вдосконаленій.
Крім того, кросоверу пророкують серйозне розширення гами електрифікованих силових установок – як «помірного» типу, так й повноцінних з підключенням до мережі. Також, Nissan може прийняти стратегічне рішення позбавити новий Qashqai дизельних моторів.

З’явилося й перше зображення інтер’єру кросовера, хоча зображеного на ньому явно недостатньо, щоб робити якісь далекосяжні висновки. За попередніми даними, салон Qashqai наситять новими мультимедійними технологіями з великими моніторами, а також помітно поліпшать матеріали обробки.
Передбачається, що нове покоління Nissan Qashqai дебютує вже нинішнього року, а на ринок вийде наступного. Нинішній кросовер коштує в Україні як мінімум 512 080 гривень за версію з 115-сильним турбомотором об’ємом 1,2 л, 6-ступінчастою механікою і переднім приводом.

Варто додати, що фактично Nissan вже представив перше зображення нового покоління Qashqai, а також з’явились рендери кросовера, але дата презентації третього покоління Qashqai поки невідома.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Qashqai 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest