Nissan вивів на тести новий кросовер Qashqai

Автор: Редакція | 11 Чер, 2020
Nissan Qashqai 2021 року (шпигунські фото)

Японський виробник Nissan продовжив тестувати новий кросовер Qashqai, який має отримати нові силові установки та мультимедійні технології.

Попри те, що Nissan вже представив перше зображення нового покоління Qashqai, а також з’явились рендери кросовера, дата презентації третього покоління Qashqai поки невідома.
Поки найочікуванішою новинкою серед кросоверів Nissan вважається новий X-Trail, який теж засвітився кілька разів. Крім того, компанія планує справжнє «оновлення» модельної лінійки, в якій з’являться 12 нових моделей протягом 18 місяців.

Тому зрозуміло, що компанія продовжує тестувати новинки, а їхні шпигунські фото потрапляють до мережі: зокрема, нове покоління Qashqai знову з’явилось на світлинах.

Щільний камуфляж не дозволяє оцінити доопрацювання його екстер’єру, але передбачається, що кросовер, зберігши в цілому впізнаваний образ, запозичить деякі стилістичні рішення у молодшого Juke.
Крім того, враховуючи «розсекречені» фото нового X-Trail також очікуються серйозні зміни й в салоні Qashqai, а саме кросовер може отримати повністю перероблену передню панель й нову мультимедійну систему.

Моторна гама нової генерації має бути також модернізувала у відповідності до сучасних трендів, тобто з активним залученням електрики.

Замість традиційних дизельних моторів Qashqai отримає одразу два варіанти гібридних силових установок. Першою буде фірмова ePower, другу ж Nissan може запозичити у колег із Mitsubishi, яка відома за тестованим нашою редакцією Outlander PHEV. Крім того, 48-вольтні надбудови отримають й бензинові двигуни.
Дебютувати новий позашляховик може вже наприкінці року з перспективою старту глобальних продажів у 2021-м.

Раніше Nissan представив гібридну версію кросовера Kicks у Таїланді, а спорткар Nissan GT-R 50 від ItalDesign виїхав на трасу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Qashqai 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest