Новий кросовер Nissan X-Trail засвітився на тестах

Автор: Роман Галімон | 24 Бер, 2020

Японський кросовер Nissan X-Trail знаходиться на порозі нової генерації та його прототипи засвітилися у повному камуфляжі.

Новий X-Trail (або Rogue в деяких країнах) потрапив в об’єктиви фотошпигунів в Лас-Вегасі та попри щільний камуфляж трохи розкрив майбутні оновлення.

На фото, опублікованих акаунтом CocheSpias в Instagram, під щільним чорним убранням можна побачити, що решітка радіатора не зазнає майже жодних змін, а ось нова світлодіодна оптика сильно зміниться.

Новий кросовер збереже свій силует з тією ж підвіконною лінією та розташуванням бічних вікон.

Видання Motor1, яке також мало можливість раніше зазирнути в середину нового X-Trail припускає, що кузов кросовера вдосконалять в сторону підвищення жорсткості на кручення або програмованих зон деформації.

Крім того, інтер’єр нової моделі стане більшим. Зі зрозумілих причин еволюції автодизайну, кросовер отримає значний планшетоподібний тачскрін мультимедійної системи, цифрову панель приладів та компактний джойстик коробки передач.
До речі, аналогічні зміни може отримати в майбутньому і новий Mitsubishi Outlander, який буде побудований на спільній платформі.

Стосовно моторної гами, то на цей рахунок жодних подробиць поки немає. Можливо, тут допоможе вже Mitsubishi, яка продає в Європі популярний плагін-гібрид Outlander PHEV.

Актуальну генерацію Nissan X-Trail наша редакція тестувала минулого року й детально про неї можна прочитати в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Nissan X-Trail (шпигунські фото):
Фотограф: Шпигунське фото
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Можливий вигляд інтер'єру
Фотограф: Motor1
Фотограф: медійної системи
Фотограф: та джостіка коробки передач
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest