Nissan Qashqai e-Power «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 28 Лис, 2021
Nissan Qashqai e-Power

Nissan активно тестує нову комплектацію кросовера Qashqai під назвою e-Power, яка з’явиться в Європі 2022 року.

Новий Nissan Qashqai e-Power незабаром принесе з Японії до Європи нову технологію, яка вже стала бестселером на батьківщини бренду й тепер має підкорити європейських покупців.

Звісно, йдеться про e-Power, котру отримає третє покоління кросовера Qashqai, що було презентовано на початку 2021 року й незабаром з’явиться в Україні.

На разі, виробник тестує на півдні європейської території цілий парк прототипів, які вже кілька разів потрапляли в об’єктиви фотошпигунів. Й хоча тестовані зразки мають невеликий камуфляж, зрозуміло, що це новий Qashqai.

Технологія e-Power

Nissan Kicks

Ще під час презентації було оголошено, що новий Nissan Qashqai стане першою моделлю бренду в Європі, яка буде електрифікована за допомогою технології e-Power.

У Nissan вважають, що ця технологія стане ідеальним переходом між автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння та 100% електричними.

Що ж під капотом?

Nissan Kicks
Nissan Kicks e-POWER

Силовий агрегат нового Qashqai e-Power складається з бензинового двигуна потужністю 154 к.с., електрогенератора, інвертора та електродвигуна потужністю 140 кВт (190 к.с.). Однак бензиновий двигун використовується лише як генератор електроенергії. Тобто колеса приводяться в рух виключно від електродвигуна.

Аналогічна технологія вже давно використовується на плагін-гібридному кросовері Mitsubishi Outlander, який редакція Motorcar тестувала кілька років тому.
Крім того, для Nissan Qashqai e-Power обіцяють й технологію e-Pedal, якою вже оснащений електрокар Nissan Leaf. Завдяки цій «електричній педалі» водій зможе прискоритися та уповільнити, використовуючи лише педаль акселератора.

Й поки розробка нового Qashqai e-Power ще не закінчена, запуск нової версії в Європі очікується у 2022 році. Дебют відбудеться в першій половині року, а в салони новинка надійде до кінця наступного року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Nissan Qashqai e-Power:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest