Nissan та Suzuki скоротять виробництво в червні через брак чіпів

Автор: Редакція | 23 Тра, 2021

Глобальний дефіцит мікросхем змушує Nissan та Suzuki тимчасово зупинити виробництво на деяких заводах у червні 2021 року.

Як повідомляють джерела, Nissan Motor Co зупинить роботу на заводі в місті Кюсю, що на півдні Японії, протягом трьох днів (24, 25 і 28 червня), одночасно вносячи корективи у виробництво на своїх заводах в Точігі та Оппама.
Nissan також тимчасово припинить виробництво деяких своїх моделей на своєму заводі в Мексиці.

«Глобальний дефіцит напівпровідників позначився на закупівлях деталей в автомобільному секторі. Через дефіцит Nissan регулює виробництво та вживає необхідних заходів для забезпечення відновлення», – сказав представник Nissan.

За інформацією Reuters, компанія Suzuki Motor зупинить роботу трьох заводів у префектурі Сідзуока від трьох до дев’яти днів, але цей план не буде публічним.

Представник Suzuki Motor лише сказав, що графік «не підтверджений», пояснивши що, хоча автовиробник передав попередній план виробництва виробникам автозапчастин, він все ще вносить корективи, щоб мінімізувати вплив дефіциту мікросхем.
Очікується, що Mitsubishi Motors скоротить виробництво загалом на 30 000 автомобілів у червні на п’яти заводах в Японії, Таїланді та Індонезії, що підтвердив прес-секретар компанії, й цей вплив вже врахований у прогнозі прибутку на поточний фінансовий рік.

Раніше також стало відомо, що Hyundai зупинить виробництво в Кореї через дефіцит чіпів, а Skoda скоротила зміни через аналогічну причину.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest