Skoda скоротила зміни через відсутність чіпів

Автор: Редакція | 01 Лют, 2021
Skoda перенесення виробництво Superb

Чеська марка Skoda тимчасово скоротила 16 змін, оскільки материнська група Volkswagen зіткнулась із глобальним дефіцитом мікросхем.

Лише нещодавно у Skoda повідомляли про плани щодня виробляти від 250 до 350 кросоверів Enyaq iV, що має відбуватися паралельно з підготовкою до перенесення виробництва Superb, а тепер чеські виробництва та й вся Група Volkswagen постали перед серйозною проблемою.
«Через відсутність напівпровідників у ланцюзі постачання всієї групи VW, компанія Skoda також стикається з нестачею саме цього компонента, – заявив автовиробник у четвер. – Виходячи з цього, певне регулювання потоку виробництва автомобілів не можна виключити».

Автовиробники у всьому світі закривають конвеєри через дефіцит чіпів, спричинений коронавірусною кризою та конкуренцією з боку компаній, що виробляють електронні споживчі товари.

VW Group заявила, що вузькі місця у постачанні чіпів вплинуть також на виробництво деяких із німецьких заводів у лютому.
У середу автовиробник заявив, що планує скоротити роботу на своєму автомобільному заводі у Вольфсбурзі в деякі дні місяця. Також у лютому в якості запобіжного заходу він запланував скорочення робочого часу на своїх заводах у Касселі та Брансвіку. Однак виробництво в Емден (де виробляються електромобілі) не вплине, заявила компанія.

Минулого місяця також стало відомо, що Volkswagen зупинив виробництво Golf для США, а раніше Skoda вирішила припинити випуск моделі Citigo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autonews Europe

Галерея виробництва Skoda:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest