Skoda вирішила перенести виробництво

Автор: Редакція | 16 Лис, 2020
Skoda перенесення виробництво Superb

Чеська компанія Skoda Auto отримала додаткові потужності у виробничій мережі концерну Volkswagen та перенесе виробництво моделі Superb.

Відповідне рішення було прийнято на рівні Групи Volkswagen й виробництво Superb наступного покоління буде перенесено з чеського заводу в Квасинах до Братислави у Словаччині.
Такий крок розвантажить потужності в Чехії, необхідні для планів зростання бренду. Додаткова потужність буде використана для збільшення партій популярних позашляховиків Skoda Kodiaq та Karoq, а також створення іншої моделі.

При цьому, розробка наступного покоління Superb все ще залишатиметься в Чехії.

Томас Шефер, генеральний директор Skoda Auto, сказав: «Ми вітаємо рішення щодо планування Групи стосовно зайнятості заводів. Це забезпечить нас додатковим потенціалом у Чеській Республіці, який Skoda так нагально потребує для зростання».
Компанія Skoda Auto вже деякий час шукала додаткові виробничі потужності, але рішення щодо заводу Групи Volkswagen у Туреччині було відкладено. Тому переміщення виробництва Superb нового покоління з Квасини до Братислави у 2023 році дозволить бренду зростати далі.

В даний час Skoda виробляє позашляховики Kodiaq та Karoq, а також плагін-гібрид Superb та Superb iV на своєму заводі в Квасинах. Наявність додаткових потужностей дозволить компанії збільшити виробничі показники обох цих позашляховиків, які користуються великим попитом, та створити ще одну модель Skoda, про яку поки компанія не говорить.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest