Nissan X-Trail нового покоління офіційно дебютував

Автор: Роман Галімон | 19 Кві, 2021
Nissan X-Trail 2021 року

Кросовер Nissan X-Trail нового покоління повністю розкритий в онлайн презентації.

Кросовер Nissan X-Trail четвертого покоління дебютував 19 квітня в рамках Міжнародного автосалону в Шанхаї. Презентація відбулась у прямому ефірі о 5:20 ранку за Києвом.




Виробник опублікував на своєму глобальному YouTube-каналі ролик, в якому демонструються всі ключові елементи новинки. Судячи з логотипів ззаду, це версія для Китаю, але вона не повинна істотно відрізнятися від міжнародної.

В цілому новий X-Trail виглядає так само, як новий американський Rogue: у моделей однакові двоярусні фари і задні ліхтарі, велика радіаторна решітка і загальні обриси кузова.

При цьому якщо Rogue отримав в США модернізовану версію знайомого 2,5-літрового атмосферного двигуна, то китайському X-Trail місцеві медіа пророкують абсолютно нову «турботрійку» на 1,5 літра із змінним ступенем стиснення, зроблену за тими ж технологіями, що й дволітрова «четвірка» VC- Turbo від кросоверів Infiniti.




Після глобального дебюту Nissan X-Trail має дістатися восени й до Європи. В Україні новий кросовер теж має з’явитись, проте точних дат поки не оголошено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Nissan X-Trail 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest